Odcinek 122 – ostatni

W 122. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda i Pablo odnawiają przysięgę małżeńską i dzielą się swoim szczęściem. Emisja 22 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 122 – ostatni

Inés nie pozwala Garabatowi powiedzieć Carlosowi prawdy o łączącej ich więzi. Chłopiec przyznaje, że przez chwilę marzył o tym, że jest jego matką. Inés namawia go, by nie rezygnował z marzeń i uczył się na własnych błędach. Carlos dziękuje jej za radę, a odchodząc, nazywa ją mamą. Inés umiera.

Pablo i Mariano nie mogą odwiedzać matki w więzieniu. Gisela zostaje umieszczona w ośrodku dla umysłowo chorych. Jej szaleństwo i obsesja na punkcie Pabla zdają się nie mieć końca. Nawet w więzieniu Lorenza nie przestaje pałać nienawiścią do Esmeraldy, którą obwinia o swoją niedolę. Virginia zaczyna widzieć. Victoria i Damián wyznają sobie miłość i całują się. Doktor Guillén oznajmia Jarochy i Pedrowi, że zostaną rodzicami czworaczków. Rey zostaje zatrzymany przez policję. Billy, Tony, Centavito i Garabato cieszą się, że porzucili dawne życie i żałują, że Rey nie zrobił tego samego.

Pablo i Esmeralda odnawiają swoją przysięgę małżeńską w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Para składa podziękowania bliskim za ich miłość i bezwarunkowe wsparcie, które pomogły im w osiągnięciu szczęścia. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Ewa Kurpiewska
  February 9, 2016 o 9:47 pm  - Reply

  czemu koniec nie

 2. Agaa
  February 18, 2016 o 6:04 pm  - Reply

  Szkoda tylko ze Ines umrze . Tyle złego narobiła mimo tego ja zawsze ją lubiałam ☺

 3. Justyna
  February 19, 2016 o 6:30 pm  - Reply

  Moim zdaniem Esmeralda powinna byc z Mariano. Pablo bardzo mnie denerwował przez całą telenowele ale cóż.
  Szkoda że telka tak szybko sie skończyla. Mam nadzieje że niedługo puszczą powtorki. 🙂

 4. paula
  February 24, 2016 o 12:25 am  - Reply

  Telenowela była niczym sobie. Lubię Maite Perroni i jej telenowele ale ta była trochę niewypałem ( jak dla mnie ) No ale cóż… Mam nadzieję że kolejna telenowela z tą aktorką będzie lepsza i że znów zagra z Perroni William Levy.