Odcinek 115

W 115. odcinku telenoweli „Kotka”: Inés prosi Ritę o ustawienie spotkania z Garabatem. Emisja 11 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 115

Garabato rozczula się nad wspomnieniami wspólnych chwil spędzonych z Inés. Później wyznaje Centavitowi, że czuje się odpowiedzialny za życiową porażkę dziewczyny, gdyż to on sprowadził ją na niewłaściwą ścieżkę. Dodaje również, że z trudem przychodzi mu wmawianie synowi, że jego matka nie żyje. Lorenza próbuje nastawić Pablita przeciwko Esmeraldzie i posiłkuje się przy tym pomocą Edgara.

Esmeralda skarży się rodzicom na zachowanie Lorenzy. Inés wypytuje Ritę o Garabata. Pragnie się z nim spotkać i powiedzieć mu, że żałuje, iż sprzedała ich syna. Vicky złości się na Edgara za to, że dał się omamić Giseli. Lekarz wstawia się za swoją pacjentką i tłumaczy, że Gisela jest ofiarą Esmeraldy i Pabla. Okazuje się, że intencje Móniki wcale nie są szczere i kobiecie zależy na rozdzieleniu Esmeraldy z Pablem.

Rita zawiadamia Garabata, że Inés chce się z nim spotkać. Edgar wynaje Vicky, że zakochał się z Giseli. Mariano próbuje otworzyć oczy bratu, który wciąż łudzi się, że Lorenza zaakceptuje Esmeraldę jako jego żonę. Pablo naiwnie wierzy w wewnętrzną przemianę matki…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze