Odcinek 113

W 113. odcinku telenoweli „Kotka”: Edgar podejmuje się leczenia Giseli. Virginia wydaje na świat córkę i umiera. Emisja 9 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 113

Jarocha i Fela mają odmienne opinie co do ciąży Virginii. Garabato mówi Cichemu, że Inés odrzuciła jego oświadczyny i nie chce oddać mu dziecka. Mężczyzna oferuje mu swoją pomoc. Edgar stawia sobie za wyzwanie wyleczenie Giseli z jej szaleństwa.

Pedro wpada na pomysł, jak wykorzystać fakt, że Inés chce oddać dziecko jakiejś parze w zamian za pieniądze. Dzięki pomocy rodziców i wsparciu bliskich Esmeralda zostaje absolwentką uniwersytetu. Razem z Pablem przygląda się planom wzniesienia domów, szkół i terenów sportowych dla mieszkańców śmietniska. Centavito w końcu godzi się z tym, że Virginia obdaruje go potomkiem.

Inés wydaje na świat chłopca. Nie chce go jednak widzieć, ani zwłaszcza karmić i rozkazuje Ricie wezwać rodzinę zainteresowaną jego kupnem. Niemowlę zostaje sprzedane za dwa miliony pesos. Virginia rodzi córkę. Przed śmiercią prosi matkę – Lorenzę – o błogosławieństwo, zaś Centavita o opiekę nad dzieckiem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Julka
    February 8, 2016 o 6:22 pm  - Reply

    Nie Viginia nie umieraj.

  2. kocurek!!@
    February 9, 2016 o 9:17 pm  - Reply

    Szkoda ze umarla!!