Odcinek 112

W 112. odcinku telenoweli „Kotka”: Virginia dowiaduje się, że jest w ciąży. Pablo i Esmeralda pobierają się. Emisja 8 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 112

Pablo i Esmeralda pobierają się. Gisela rozlewa benzynę przed kościołem z zamiarem podłożenia ognia. Edgar nakrywa ją i próbuje odciągnąć od niecnego zamiaru. Rita przyznaje się Chacharasowi, że Pablo i Esmeralda napotkali tak wiele trudności na swojej drodze, że straciła wiarę w szczęśliwe zakończenie. Esmeralda żegna się z Javierem i przyznaje, że będzie za nim tęskniła. Lorenza udaje szczęśliwą z powodu ślubu syna. Edgar doprowadza Giselę do ośrodka psychiatrycznego.

Virginia mdleje. Doktor Guillén oznajmia Centavitowi, że jego żona spodziewa się dziecka. Garabato mówi Inés, że policja nie ściga jej za porwanie Jarochy i uważa, że życie dało jej drugą szansę. Następnie wręcza jej pierścionek zaręczynowy i proponuje małżeństwo. Dziewczyna odpowiada, że kochała go takim, jakim był kiedyś i bez względu na to jak bardzo będzie bogaty, nie wyjdzie za niego. Odmawia także przyjęcia pomocy finansowej dla dziecka.

Centavito oświadcza Virginii, że nie popiera jej szalonego pomysłu zostania matką i nie chce jej stracić. Virginia prosi Esmeraldę, żeby przekonała Centavita do zmiany zdania, gdyż jako matka najlepiej rozumie jej pragnienie pozostawienia po sobie śladu na świecie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze